Legal XP indir – Windows XP Orjinal Yapma

Windows XP bilgisayarınızı orjinal hale getirmek için bu Legal XP indirebilirsiniz. Crack dosyası olduğu için siz programı çalıştırarak 1 dakikada işinizi halledeceksiniz. 1. Legal XP (Xp Orjinal Yapma Programı) | Bedava indir, Full Download

   Xp kullanıyorsunuz ve orjinal olup güncelleme yapmak isytiyorsunuz.  3 adımda evet sadece 3 adımda xp nizi orjinal lisanslı Xpye cevirebilirsiniz.  xp download (34)xp legal (34)legal xp orjinal yapma programı indir (31) 
 2. Windows Xp Orjinal Yapma Legal XP programı indir download yükle 

  Windows xp işletim sistemini ücretsiz legal orjinal yapma programı.  Windows xpartık lisansının kırıldığını biliyorsunuz. Bu işlem aslında yasal değildir.
 3. Legal Xp – Xp niz 3 Adımda Orjinal olsun istermisiniz 

  Xp kullanıyorsunuz ve orjinal olup güncelleme yapmak isytiyorsunuz.  3 adımda evet sadece 3 adımda xp nizi orjinal lisanslı Xpye cevirebilirsiniz.  Legal Xp – Xp niz 3 Adımda Orjinal olsun istermisiniz Full indir, Download 

  http://ul.to/x2afjbjx
  Xp kullanıyorsunuz ve orjinal olup güncelleme yapmak isytiyorsunuz….O halde bu program size göre 3 adımda evet sadece 3 adımda xp nizi orjinal lisanslı Xpye cevirebilirsiniz.Programı ilk actınızda bir uyarı alırsınız onu es gecin…Denenmiştir ve kesinlikle sorun yoktur.

  Ek olarak sahte yazılım kurbanı olmayın simgesini mutlak görmüşünüzdür.Eğer ürün orjinal deği ilse legal xpde bu sorunuda cözersiniz legali calıştırın aşamaları yapın olay tamamdır.Hatırlatmak isterizki bu programı kullancaksanız mutlaka ama mutlaka antivirüs programlarınızı kapatın.Çünkü elimizde bulunan dosyada virüs olup xp yi kandırmaktadır 😀 işlemleri yaptıktan sonra yine aynı şekilde pc nizi kullanabikirsiniz.

  Bunu okumadan indirmeyin.
  Legal Xp 3 bileşenin toplamı ile oluşmakta olup antivirüs programları uyarı verir.Bu program var olan keyi değiştirir bunun yanında bir kaç işlem daha yapar.Onun için indirmeden önce antivirüs programınızı kapatın.Legal xp ile işinizi halledin sonra pcnizi restart yapın.Legal xp yi silebilirsiniz.Artık Xp niz legaldir.Yok arkadaş bu uyarı verdi diyorsanız hala ısrar ile anlamıyorsanız iki yol var
  1- Orjinal ürün kullanın
  2- ctrl + w basın sitemizi kapatın

  Biz iyi niyetimizle yaklaşımda bulunduça bazı kendini bilmez asalaklar yüzünden yaptığımız şeylerden soğur olduk.Warezturkey.Net virüs dağıtmaz.Eğer hala keymaker + patchlerin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız keymakerli + patchli dosya indirmeyin orjinal ürün alın.Bastıra bastıra söylüyorum bu dosya istediği kadar uyarı versin çok ama çok normal işlemi yapın silin sonra pcyi taratın.


  Kaynak : warezturkey 

5 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir