Güvenli internet programı

 1. İnternet Güvenliği Kategorisindeki Programlar – Tamindir

  Temel antivirüs yazılımları dışında kullanıcıları internete özgü tehditlerden koruyaninternet güvenlik paketlerinin bulunduğu kategorideki yazılımlarla kimlik   Çocuklarınızın bilgisayar başında geçirdiği süre ve gezdiği internet siteleri sizi tedirgin ediyorsa onları rahatsız etmeden engellemenin bir yolu var. Child Control, bilgisayarda uyguladığı filtrelerle bilgisayarı kapatmaktan, anahtar kelime filtreleri uygulamaya kadar her tür işlemi yapabilmenizi sağlar.
 2. RTÜK – Çocuklarımız İçin İnternet Güvenliği

  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından hazırlanan sitede çocuklar ve ebeveynler içinİnternet güvenliği hakkında bilgiler yer almakta.

 3. Senkar Aile Koruma Programı İndir – Gezginler

  Senkar Aile Koruma Programı 1.1 indir – Damla Yazılım – SeNKaR ‘in ücretsiz Lisans: Freeware/Ücretsiz Yayımcı: senkar.net; Boyut: 5 MB Ekleyen:  Veli, güvenlisiteleri ekleyebilir ve çocuğun girmesini istediği siteleri tek belirleyebilir.

 4. Detaylı bilgi için tıklayın – Güvenli İnternet

  Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu programı bilgisayarınızı yükleyip, gerekli  onuninternetteki etkinliklerini oluşturduğunuz güvenlik ayarlarıyla izleyebilirsiniz.


    İnter Filtre 4.5.2  (yasak site engelleme programı) ücretsizdir.

  İndir 1Alternatif 2Alternatif 3

  Çocuk Kontrol Programı
  İnter Filtre
  Web Filtre


 5. Güvenli İnternet – İnter filtre eaxsoft 

  Çocuğunuzun internetteki etkinliklerini oluşturduğunuz güvenlik ayarlarıyla  Aile koruması programını yükledikten sonra Güvenli İnternet Sihirbazı sizi Aile 

 6. Filtreleme Programları | Güvenli Web – Güvenlik

  10 Ara 2009 – Filtreleme Programları Nedir? Günümüzde, erişkinler için olduğu kadar çocuklar için de İnternet kullanımı neredeyse bir vazgeçilmez olmuştur.

 7. Aile Koruma Şifresi – Kısaca – TTNET Güvenlik

  Çocuklarımız internetten faydalanırken mevcut zararlı içeriklerden etkilenmesin kurulumu ve kullanımı çok kolay olan TTNET Aile Koruma Şifresi programı ile 

 8. Güvenlik – programlar indir tanıtım yorumlar

  Güvenlik kategorisindeki programlar – inndir.com.  İnternette dolaşırken kimliğinizi ve verilerinizi gizlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Ücretsiz 24 gün 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir